Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat
Reactivi de laborator, Kituri Elisa conform caietului de sarcini
- Număr anunț
- CN1011847
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.840 RON
- Valoare atribuită
- 12.978 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1020270
- Termen limită
- 08.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 109-264712
- Documentație de atribuire
- DF1050604
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-UMF in ctr cu MEDIPRAX_ V1-1.docx.p7s
- FisaDate_DF1050604.pdf
- Formulare_Licitatie deschisa_produse.docx.p7s
- instructiuni.docx.p7s
- model de contract de furnizare.docx.p7s
- model de propunere tehnica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ORION BIOLOGICS SRL CUI 31508158
Valoare atribuită
12.978 RON
din 14.840 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 1.862 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.