Atribuită Anunț de participare

Cartus 7.62x51 mm sau .308 Win cu glont special de precizie

Număr anunț
CN1011859
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 32036274)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
974.295 RON
Valoare atribuită
998.967 RON
Data publicării
07.06.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1029725
Termen limită
11.07.2019 09:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 109-267049
Documentație de atribuire
DF1050905

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

998.967 RON

din 974.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.