Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Contract de furnizare produse:Autovehicul multifuncțional şi Mașină de marcaj rutier

Număr anunț
CN1011844
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
34921000-9 · Echipament de intretinere rutiera (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.690.521,25 RON
Valoare atribuită
1.636.346 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
07.06.2019 01:35
Anunț de atribuire
CAN1022689
Termen limită
08.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 109-264887
Documentație de atribuire
DF1050301

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.690.521,25 RON Adjudecat: 1.636.346 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Autovehicul multifuncțional 1.329.359,66 RON CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE 1.298.046 RON ↓2,4%
2 : Mașină de marcaj rutier 361.161,59 RON CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL 338.300 RON ↓6,3%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.636.346 RON

din 1.690.521,25 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 54.175,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.