Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Post de apel video cu montare aplicata pentru 1 apartament
- Număr anunț
- DA41020702
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- DELTA SIS S.R.L. (CUI 49992122)
- Cod CPV
- 32552600-3 · Interfoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.110 RON
- Valoare atribuită
- 2.110 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 16:20
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 17:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.110 RON
din 2.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro