Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese VOLVO BL71

Număr anunț
DA41019045
Autoritate contractantă
COMUNA COMARNA (PRIMARIA COMUNEI COMARNA) (CUI 4540640)
Furnizor / câștigător
ASM CRISTIAN TRADING SRL (CUI RO33495739)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491 RON
Valoare atribuită
491 RON
Data publicării
19.08.2026 14:03
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491 RON

din 491 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.