Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,4% sub estimat
Kit reactivi determinari gaze in sange 200 teste
- Număr anunț
- DA41019980
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- HDL UNION SRL (CUI RO16646521)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2026 15:00
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.000 RON
din 13.000 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.