Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CLEXANE 6000 UI (60mg)/0,6ml sol. Inj. X 50 serin
- Număr anunț
- DA41019851
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.176,40 RON
- Valoare finală
- 9.176,40 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 14:50
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.