Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANUNT/COMUNICAT DE PRESA/ COTIDIAN LOCAL ALBA IULIA

Număr anunț
DA41019401
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
UNIREA PRES SRL (CUI RO1756666)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,30 RON
Valoare atribuită
165,30 RON
Data publicării
19.08.2026 14:22
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,30 RON

din 165,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.