Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU DE INFORMARE 50 x 80 cm obiectiv de investiție Eficientizare energetică Școală Veche

Număr anunț
DA41018812
Autoritate contractantă
COMUNA STRAJA (CUI 4441360)
Furnizor / câștigător
SAPOPRINT-SERVICES SRL (CUI RO21408887)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
19.08.2026 13:50
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.