Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare si furnizare panouri de informare turistica
- Număr anunț
- DA41016907
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- PROLUX SRL (CUI Ro24293048)
- Cod CPV
- 35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.400 RON
- Valoare atribuită
- 182.400 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 12:03
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
182.400 RON
din 182.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro