Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale pentru activitati practice si artistice — Scoala Gimnaziala Aricestii Rahtivani

Număr anunț
DA41019510
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 29006346)
Furnizor / câștigător
PORUTIU GROUP SRL (CUI RO17106961)
Cod CPV
37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,68 RON
Valoare atribuită
658,68 RON
Data publicării
19.08.2026 14:28
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,68 RON

din 658,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.