Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bordura SYMM 32 (500X200X250) GRI (bordura mare)

Număr anunț
DA41019790
Autoritate contractantă
SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
Furnizor / câștigător
SYMMETRICA SRL (CUI 6552535)
Cod CPV
44912000-6 · Diverse tipuri de piatra de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.248,80 RON
Valoare atribuită
5.248,80 RON
Data publicării
19.08.2026 14:47
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.248,80 RON

din 5.248,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.