Ofertă acceptată Cumpărare directă

126.062 KS-200 PROTECTIE CAVITATI 1L

Număr anunț
DA41019500
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
APRIL'91 (CUI RO1107472)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,18 RON
Valoare atribuită
219,18 RON
Data publicării
19.08.2026 14:28
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,18 RON

din 219,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.