Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari suprainaltare cota generala curte loc de joaca Gradinita Odaile
- Număr anunț
- DA41018943
- Autoritate contractantă
- Comuna Puchenii Mari (Primaria Comunei Puchenii Mari) (CUI 2844510)
- Furnizor / câștigător
- PDS CONSTRUCT TOTAL S.R.L. (CUI RO47170966)
- Cod CPV
- 45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.611,57 RON
- Valoare atribuită
- 86.611,57 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:57
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
86.611,57 RON
din 86.611,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro