Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii inlocuire parbriz
- Număr anunț
- DA41020678
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
- Furnizor / câștigător
- AUTOFRIGOSERV SRL (CUI RO17379988)
- Cod CPV
- 50112120-0 · Servicii de inlocuire a parbrizelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636,36 RON
- Valoare atribuită
- 636,36 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 16:14
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 16:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
636,36 RON
din 636,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro