Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MASĂ ECHIPA DE HANDBAL SENIORI COMPETIȚIA SUPERCUPA ROMÂNIEI ÎN 20-22.08.2026 LA BISTRIȚA

Număr anunț
DA41019691
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Timisoara (CUI 35245313)
Furnizor / câștigător
LORDINU S.R.L. (CUI RO6358351)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.810,81 RON
Valoare atribuită
10.810,81 RON
Data publicării
19.08.2026 14:40
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.810,81 RON

din 10.810,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.