Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii tratament biologic 4 luni - Apa Canal Galati

Număr anunț
DA41019817
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
NCH ROMANIA PRODUSE DE INTRETINERE SRL (CUI RO7913743)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
19.08.2026 14:48
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
19.08.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.