Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Implementare proiect prin PR Sud Muntenia - invatamant prescolar
- Număr anunț
- DA41019354
- Autoritate contractantă
- COMUNA BABA ANA (CUI 2843345)
- Furnizor / câștigător
- STRUCT CONSULTING S.R.L. (CUI 39193209)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 14:20
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100.000 RON
din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro