Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Activitati educationale privind exploatarea ochelarilor VR.
- Număr anunț
- DA41019435
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HODAC (CUI 29035716)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
- Cod CPV
- 80400000-8 · Servicii de educare a adultilor si alte servicii de invatamant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.600 RON
- Valoare atribuită
- 8.600 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 14:24
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.08.2026 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.600 RON
din 8.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro