Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,6% sub estimat

DEZINFECȚIE, DEZINSECȚIE ȘI DERATIZARE ȘC GIMN GRIGORE MOISIL ȘI ȘC GIMN SFGRIGORIE TEOLOGUL

Număr anunț
DA41028293
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL (CUI 29084646)
Furnizor / câștigător
NORDICA SRL (CUI RO15682720)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.213,44 RON
Valoare atribuită
3.098,48 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
20.08.2026 16:25
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.098,48 RON

din 3.213,44 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 114,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.