Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de igienizare aparate aer conditionat

Număr anunț
DA41026633
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
CLIMATERM SRL (CUI RO19084479)
Cod CPV
90920000-2 · Servicii de igienizare a instalatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,18 RON
Valoare atribuită
242,18 RON
Data publicării
20.08.2026 13:54
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,18 RON

din 242,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.