Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie laptop Lenovo Thinkpad originala

Număr anunț
DA41027597
Autoritate contractantă
ORASUL OVIDIU (CUI 4301359)
Furnizor / câștigător
3 DIMENSIONAL COMPUTERS SRL (CUI RO16347945)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,25 RON
Valoare atribuită
564,25 RON
Data publicării
20.08.2026 15:01
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,25 RON

din 564,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.