Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta RCA Liceul Tehn I.C.R. Caianu Mic

Număr anunț
DA41026932
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC"ION CAIAN ROMANUL (CUI 13765102)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,78 RON
Valoare atribuită
2.096,78 RON
Data publicării
20.08.2026 14:13
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,78 RON

din 2.096,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.