Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de montare sistem fotovoltaic 50 kWp + stocare 112 kWh
- Număr anunț
- DA41026432
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
- Furnizor / câștigător
- MARSICO ENERGY S.R.L. (CUI 40503648)
- Cod CPV
- 45261215-4 · Lucrari de acoperire cu panouri solare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.157,50 RON
- Valoare finală
- 300.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:42
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.