Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese ST

Număr anunț
DA41026792
Autoritate contractantă
COMUNA STIUCA (CUI 4357961)
Furnizor / câștigător
KAR-TRACT SRL (CUI 7182503)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.138,84 RON
Valoare atribuită
2.138,84 RON
Data publicării
20.08.2026 14:05
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.138,84 RON

din 2.138,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.