Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru utilaje agricole-H Izvin(suplimentar)

Număr anunț
DA41025903
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
Furnizor / câștigător
S M RECOSEMTRACT SRL (CUI RO6553280)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580,30 RON
Valoare atribuită
580,30 RON
Data publicării
20.08.2026 13:07
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,30 RON

din 580,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.