Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare plan topografic - extindere gaze - modificare traseu pentru Comuna Dragos Voda

Număr anunț
DA41027094
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOS VODA(CONSILIUL LOCAL DRAGOS VODA) (CUI 4445281)
Furnizor / câștigător
MAPCAD SRL (CUI RO22154167)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
20.08.2026 14:24
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.