Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale informare si publicitate FLAG

Număr anunț
DA41028211
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GRUP LOCAL PESCARESC DUNAREA DOLJ (CUI 36626421)
Furnizor / câștigător
ERURALCONCEPT SRL (CUI 38142657)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
20.08.2026 16:06
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.