Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stalpi pentru protectie pietonala din fonta
- Număr anunț
- DA41027111
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Furnizor / câștigător
- RADMET PRODUCT SRL (CUI 28850796)
- Cod CPV
- 44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.500 RON
- Valoare atribuită
- 29.500 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:25
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.500 RON
din 29.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro