Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inspecție tehnică periodică
- Număr anunț
- DA41026636
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
- Furnizor / câștigător
- UTOSERV TOTAL SRL (CUI 14223827)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,61 RON
- Valoare finală
- 330,58 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:54
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.