Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat

Servicii de asigurare acces și utilizare platforma informatică de management organizational - VIVA

Număr anunț
DA41026576
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Constantin Popescu Fundeni (CUI 29045922)
Furnizor / câștigător
VIVA MANAGEMENT S.R.L. (CUI 43245551)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.210,80 RON
Valoare atribuită
3.630 RON 13,8% sub estimat
Data publicării
20.08.2026 13:50
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630 RON

din 4.210,80 RON estimat 13,8%

Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 580,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.