Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare

Număr anunț
DA41028474
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CULTURA BISTRITA-NASAUD (CUI 4347763)
Furnizor / câștigător
ARTLIFE PRODUCTION SRL (CUI 34708967)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
20.08.2026 17:42
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 17:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.