Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de interconectare baza de date impozite si taxe locale cu Ghiseul.ro

Număr anunț
DA41028042
Autoritate contractantă
Comuna Hudesti (Primaria Hudesti Botosani) (CUI 3672022)
Furnizor / câștigător
YOUR CONSULTING SRL (CUI RO17460640)
Cod CPV
48613000-8 · Gestionare electronica a datelor (GED) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
20.08.2026 15:43
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.