Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport TV

Număr anunț
DA41028500
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01594 (CUI 2573705)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,35 RON
Valoare atribuită
274,35 RON
Data publicării
20.08.2026 18:28
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 20:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,35 RON

din 224,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.