Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Konika Minolta
- Număr anunț
- DA41028159
- Autoritate contractantă
- COMUNA ILEANA (CUI 3796950)
- Furnizor / câștigător
- ALFA PREST TOP S.R.L. (CUI RO27928021)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.240 RON
- Valoare atribuită
- 7.240 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:57
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.240 RON
din 7.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro