Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP Rucsac Laptop Prelude 15.6" Gri
- Număr anunț
- DA41027885
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO35096254)
- Cod CPV
- 30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116 RON
- Valoare atribuită
- 116 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:27
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116 RON
din 116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro