Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere spatii verzi - tuns gazon şi ridicare deseuri vegetale

Număr anunț
DA41027692
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu (CUI 32115351)
Furnizor / câștigător
C.I.R. CONSTRUIM IMPREUNA RAPID S.R.L. (CUI 43786115)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
20.08.2026 15:08
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.