Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET REACTIVI LABORATOR ANALIZE
- Număr anunț
- DA41027160
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMAX MEDICAL SRL (CUI RO32106957)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.357,03 RON
- Valoare atribuită
- 95.357,03 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:29
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95.357,03 RON
din 95.357,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro