Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
Echipamente laborator
- Număr anunț
- SCN1179105
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219.834,69 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 07:42
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278742
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
04.09.2026 09:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitari de calrificari - LOT 3, LOT 4, LOT 7, LOT 8, LOT 12 Echipamente Laborator 2Raspuns solicitari de calrificari - LOT 3, LOT 4, LOT 7, LOT 8, LOT 12 Echipamente Laborator 2
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
219.834,69 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.