Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 19,7% sub estimat
Furnizare echipamente: Lotul 1 – Furnizare stații emisie-recepție portabile TETRA cu accesorii – 170 bucăți Lotul 2 – Furnizare și instalare sistem TETRA de amplificare a semnalului pentru stațiile de emisie-recepție – 1 bucată
- Număr anunț
- SCNA1136358
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Cod CPV
- 32237000-3 · Aparat portabil de emisie-receptie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980.700 RON
- Valoare atribuită
- 787.920 RON 19,7% sub estimat
- Data anunțului
- 26.08.2026 08:28
- Anunț de participare
- SCN1176623
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
03.07.2026 12:48Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TONKA SOLUTIONS SRL CUI RO 34237657
Terți susținători 1
ASTI INTERNATIONAL SRL CUI RO347337
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASTI INTERNATIONAL SRL CUI RO347337
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CENTRUL PENTRU SERVICII DE RADIOCOMUNICATII SRL CUI RO5573351
Valoare atribuită
787.920 RON
din 980.700 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 192.780 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.