În desfășurare
Anunț de participare
Contract de execuție lucrări în cadrul proiectului „Reabilitare Curtea Domnească din Municipiul Suceava”, cod SMIS 355755
- Număr anunț
- SCN1179111
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 45212314-0 · Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.210.823,21 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 08:52
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278865
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Lucrari_Caiet de sarcini Curtea Domneasca - final.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278865.pdf
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
- MODELE DE FORMULARE .docx.p7s
- vol 0_date generale.zip.p7s
- Vol 10_CU_AC_Avize.pdf.p7s
- Vol 1 Arhitectura 1.zip.p7s
- Vol 1 Arhitectura 2.zip.p7s
- Vol 1 Arhitectura 3.zip.p7s
- Vol 1 Arhitectura 4.zip.p7s
- Vol 1 Arhitectura 5.zip.p7s
- Vol 2 Drumuri 1.zip.p7s
- Vol 2 Drumuri 2.zip.p7s
- vol 3_rezistenta.zip.p7s
- vol 4_instalatii electrice.zip.p7s
- vol 5_instalatii curenti slabi.zip.p7s
- vol 6_instalatii interioare.zip.p7s
- vol 7_drenuri_retele.zip.p7s
- vol 8_organizare de santier.zip.p7s
- Vol 9_LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
22.210.823,21 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.