Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet seturi mobilier birou
- Număr anunț
- DA41050567
- Autoritate contractantă
- Comuna Cojasca (CUI 4280086)
- Furnizor / câștigător
- ORIENT XIANZHI ECONOMIC SRL (CUI RO30833746)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.776,87 RON
- Valoare atribuită
- 24.776,87 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 08:22
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.776,87 RON
din 24.776,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro