Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou informare temporar sau permanent proiectestr. Cuza Vodă, nr. 8C, Municipiul Baia Mare
- Număr anunț
- DA41050549
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- INSIDE MEDIA SRL (CUI RO15213724)
- Cod CPV
- 44175000-7 · Panouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190 RON
- Valoare atribuită
- 1.190 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 08:21
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.190 RON
din 1.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro