Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASĂ POARTĂ 3X2 ADÂNCIME 0,8 X 1 M FIR 3MM FĂRĂ NODURI

Număr anunț
DA41050398
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GLAVANESTI (CUI 29137856)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513 RON
Valoare atribuită
513 RON
Data publicării
26.08.2026 07:58
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513 RON

din 513 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.