Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET SACI FILTRANTI PENTRU NT 35/1, NT 38/1

Număr anunț
DA41050261
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Special "Vasile Pavelcu"Iasi (CUI 4701428)
Furnizor / câștigător
KARCHER ROMANIA S.R.L. (CUI 23533592)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,47 RON
Valoare atribuită
229,47 RON
Data publicării
26.08.2026 07:16
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,47 RON

din 229,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.