Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de intretinere Hotel Galma

Număr anunț
DA41049722
Autoritate contractantă
CARPATMONTANA SERV S.A. (CUI RO26832874)
Furnizor / câștigător
JANDY SRL (CUI RO4807268)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.191 RON
Valoare atribuită
1.191 RON
Data publicării
25.08.2026 15:40
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.191 RON

din 1.191 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.