Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari sistem de sonorizare

Număr anunț
DA41049700
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,ANA-IPATESCU (CUI 4547044)
Furnizor / câștigător
NXN TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 39586194)
Cod CPV
51313000-9 · Servicii de instalare de echipament audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.865 RON
Valoare atribuită
7.865 RON
Data publicării
25.08.2026 15:38
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.865 RON

din 7.865 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.