Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie sistem PA

Număr anunț
DA41049684
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,ANA-IPATESCU (CUI 4547044)
Furnizor / câștigător
VAN CUSTOM S.R.L. (CUI 39586208)
Cod CPV
32331300-5 · Aparate de redare audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.998,77 RON
Valoare atribuită
17.998,77 RON
Data publicării
25.08.2026 15:36
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.998,77 RON

din 17.998,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.