Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO-AUDIO

Număr anunț
DA41049634
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "TOMA COCISIU (CUI 12864523)
Furnizor / câștigător
FIRST START SOLUTIONS SRL (CUI 34147210)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.330 RON
Valoare atribuită
15.330 RON
Data publicării
25.08.2026 15:31
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.330 RON

din 15.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.