Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PENCAN G27 0,40 X 88 mm + Introducator - Ac pentru anestezie spinală şi puncţie 4502051-13 HC
- Număr anunț
- DA41049429
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.300 RON
- Valoare atribuită
- 4.730 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:16
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.730 RON
din 4.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro